22/05/2022

NALLIHAN BELEDİYESİNİN SARIYAR'IMIZDAKİ İFTAR YEMEĞİ

  • 30/05/2018

Belediyemizin geleneksel mahalle iftarları devam ediyor. İftar yemeklerinin bu seferki durağı Sarıyar'ımız oldu.

Sarıyar Kapalı Pazar yerinde düzenlenen iftar yemeğine, Nallıhan Belediye Başkanımız Ismail Öntaş, eşi Aydan Öntaş, Belediye Başkan Yardımcımız Gökhan Arıcı, Ak Parti Nallıhan İlçe Başkanı Ertunç Güngör, Ak Parti Nallıhan Kadın Kolları Başkanı Fatma Özel, İlçe Jandarma Komutan Vekili J. Astb. Kd. Bşçvş. Hidayet Kıyar, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yiğenoğlu, İlçe Müftüsü Dr. Fahrettin Bektaşoğlu, Belediye Meclis Üyelerimiz Mehmet Mete, Hatice Delikkulak, Halis Çitci, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Temsilcileri, STK Temsilcileri ve Ak Parti Nallıhan Teşkilat Mensupları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye Başkanımız İsmail Öntaş, Belediye Başkan Yardımcımız Gökhan Arıcı, Ak Parti Nallıhan İlçe Başkanı Ertunç Güngör ve beraberindeki Ak Parti heyeti iftar sofrasındaki tüm vatandaşları tek tek ziyaret edip tokalaşarak hasbihâl etti.

Belediye Başkanımız İsmail Öntaş Mahalle sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada tüm vatandaşların Ramazan ayını kutlayarak "Bu ayın huzuru, bereketi, mutluluğu inşallah hepinizin üzerine olsun. Tuttuğumuz oruçlar ve yaptığımız ibadetler Allah katında da inşallah kabul olur. İnşallah Güzel bir şekilde Ramazanımızı tamamlarız." dedi.

Vatandaşlar ise kendilerini iftar yemeğinde bir araya getiren Belediye Başkanımız İsmail Öntaş’a Teşekkür ettiler.